E-shopy na míru

Chcete svým zákazníkům nabídnout jedinečný zážitek při nakupování ve vašem internetovém obchodě? Vytvoříme pro vás e-shop na míru s unikátním designem a rozšířenou funkcionalitou dle vašeho výběru. Odlište svůj e-shop od konkurence pomocí našeho modulu Lshop 2.0 a získejte tak výhodu, která zvýší prodej vašich produktů na Internetu a zároveň si získá přízeň a důvěru vašich zákazníků.

Unikátní zpracování

V rámci řešení e-shopů na míru vám dodáme unikátní e-shop desgin, jedinečně rozložené funkční prvky a zpracujeme unikátní grafické prvky jako například bannery, flashové prvky a zpracujeme šablony newsletterů v designu e-shopu. V případě vašeho zájmu vytvoříme pro obchod i unikátní logo.

Flexibilní řešení

E-shopy na míru s použitím modulu KreaCommerce 2.0 jsou zpracovány pro všechny, kteří nejsou příliš omezeni rozpočtem a hledají komplexní a flexibilní řešení pro svůj internetový obchod.
Pokud vyžadujete unikátní design a pokročilé funkce, e-shop na míru od nás je to pravé řešení. Vysoká návratnost investic je jeho hlavní předností.

Pokročilé funkce

Kromě všech standardních funkcí nabízí řešení na míru mnoho dalších praktických funkcí, které vaši zákazníci ocení. Z celé řady pokročilých funkcí e-shop systému Lshop 2.0 vybíráme:

  • Platební terminály
  • Recenze / Komentáře
  • Modul pro import / export produktů
  • Export zboží do porovnávačů cen
  • Fakturační modul

Seznam všech běžných a pokročilých funkcí spolu s dalšími technickými informacemi najdete ve Specifikaci produktu, kterou si můžete stáhnout zde (PDF).

Pro koho jsou určeny?

E-shopy na míru jsou vhodné především pro malé, střední a velké firmy a pro všechny, kteří potřebují, kteří potřebují netradiční řešení, individuální přístup a rychlé řešení požadavků.
Pokud máte zájem finančně přístupnější řešení, vytvoříme vám standardní e-shop. Pokud jsou vaše požadavky skutečně specifické, dokážeme vám dodat i speciální řešení pro vaše podnikání na Internetu.

Rozhodli jste se? Skvělé!

Pokud vás naše nabídka zaujala a rozhodli jste se pro unikátní e-shop na míru od nás, velmi rádi vám poskytneme veškeré informace a připravíme pro vás konkrétní nabídku.

Aktuln

Slovnk webdesignu

Flash animace

Flash animace

Flash animace je animované video, které je vytvořeno v Adobe Flash, nebo v podobném softwaru. Výstupní formát je swf. Technologie Flash dodává webstránkách pohyb. Loga, legendy, slogany a&

vce »

CSS - kaskádové styly

CSS - kaskádové styly

CSS neboli kaskádové styly určují grafickou podobu www stránek a formátují informační obsahu stránek. Děje se tak z několika hlavních důvodů.   Kód stránek obsahuj

vce »

Linkbuilding

Linkbuilding

Linkbuilding je získávání a budování zpětných odkazů s cílem vylepšit pozice ve výsledcích vyhledávání. Linkbuilding je jeden ze způsobů SEO offpage optimalizace.Jedním z dů

vce »