Tvorba e-shopů a internetových obchodů

Chcete začít prodávat na Internetu? Hledáte způsob, jak rozšířit prodej na celé území Česka (a za jeho hranice)? Potřebujete funkční a spolehlivý e-shop? Tvorba e-shopů a internetových obchodů od nás je řešení, které se přizpůsobí vašim potřebám. Od standardních e-shopů po speciální řešení, vytvoříme vám obchod, který uspokojí vás i vašich zákazníků.

Standardní e-shop

Rádi byste využili možnost nabídnout vaše zboží na Internetu a hledáte finančně přístupné řešení? Standardní e-shop postavený na modulu z naší vlastní dílny - Lshop 2.0 - vás nezklame. Vašim zákazníkům nabídne všechny důležité funkce pro pohodlné nakupování a vám umožní rychlou a efektivní realizaci vašeho online byznysu. Prodávejte už do 14 dnů!

E-shop "z krabice"

Naše standardní řešení pro e-shopy je komplexně připraveno na rychlé použití. Stačí ho jen "vytáhnout z krabice", vybrat si některou z připravených šablon, naplnit obsahem a produkty a už do 14 dnů můžete začít prodávat své zboží na Internetu.

Finančně výhodné řešení

Standardní e-shopy na bázi modulu Lshop 2.0 jsou zpracovány pro všechny, kteří mají omezený rozpočet, ale přesto hledají nekompromisní řešení pro svůj internetový obchod.
Pokud nechcete investovat vysoké finanční položky a nevyžadujete unikátní design a speciální funkce, naše standardní e-shop řešení se vejde do vašeho rozpočtu.

Populární funkce

Tímto řešením získáte plně funkční a jednoduše ovladatelný internetový obchod, ve kterém bude pro vaše zákazníky radost nakupovat. Ze standardních a populárních funkcí vybíráme:

• Neomezený počet produktů
• Varianty a značky produktů
• Více kódů pro produkt (SKU, EAN)
• Různé stavy objednávek a dostupnosti
• Facebook "Like" tlačítko
• Fulltextové vyhledávání
• Více obrázků k produktům
• Kategorie zboží až do 10 úrovní

Pro koho jsou určeny?

Standardní balíkové e-shopy jsou vhodné především pro malé a střední firmy, jednotlivce s malým počtem produktů a pro všechny, kteří potřebují kvalitní řešení rychle, levně a bez kompromisů.
Pokud máte zájem o unikátní design a rozšířený balík funkcí, vytvoříme vám e-shop na míru. Dokážeme dodat i speciální řešení pro vaše podnikání na Internetu.

Máte zájem? Výborně!

Pokud vás naše nabídka zaujala a máte zájem o štadardný e-shop Lshop 2.0, velmi rádi vám poskytneme veškeré informace a připravíme pro vás konkrétní nabídku.

 

E-shopy na míru

Chcete svým zákazníkům nabídnout jedinečný zážitek při nakupování ve vašem internetovém obchodě? Vytvoříme pro vás e-shop na míru s unikátním designem a rozšířenou funkcionalitou dle vašeho výběru. Odlište svůj e-shop od konkurence pomocí našeho modulu Lshop 2.0 a získejte tak výhodu, která zvýší prodej vašich produktů na Internetu a zároveň si získá přízeň a důvěru vašich zákazníků.

Unikátní zpracování

V rámci řešení e-shopů na míru vám dodáme unikátní e-shop desgin, jedinečně rozložené funkční prvky a zpracujeme unikátní grafické prvky jako například bannery, flashové prvky a zpracujeme šablony newsletterů v designu e-shopu. V případě vašeho zájmu vytvoříme pro obchod i unikátní logo.

Flexibilní řešení

E-shopy na míru s použitím modulu KreaCommerce 2.0 jsou zpracovány pro všechny, kteří nejsou příliš omezeni rozpočtem a hledají komplexní a flexibilní řešení pro svůj internetový obchod.
Pokud vyžadujete unikátní design a pokročilé funkce, e-shop na míru od nás je to pravé řešení. Vysoká návratnost investic je jeho hlavní předností.

Pokročilé funkce

Kromě všech standardních funkcí nabízí řešení na míru mnoho dalších praktických funkcí, které vaši zákazníci ocení. Z celé řady pokročilých funkcí e-shop systému Lshop 2.0 vybíráme:

  • Platební terminály
  • Recenze / Komentáře
  • Modul pro import / export produktů
  • Export zboží do porovnávačů cen
  • Fakturační modul

Seznam všech běžných a pokročilých funkcí spolu s dalšími technickými informacemi najdete ve Specifikaci produktu, kterou si můžete stáhnout zde (PDF).

Pro koho jsou určeny?

E-shopy na míru jsou vhodné především pro malé, střední a velké firmy a pro všechny, kteří potřebují, kteří potřebují netradiční řešení, individuální přístup a rychlé řešení požadavků.
Pokud máte zájem finančně přístupnější řešení, vytvoříme vám standardní e-shop. Pokud jsou vaše požadavky skutečně specifické, dokážeme vám dodat i speciální řešení pro vaše podnikání na Internetu.

Máte zájem? Výborně!

Pokud vás naše nabídka zaujala a máte zájem o štadardný e-shop Lshop 2.0, velmi rádi vám poskytneme veškeré informace a připravíme pro vás konkrétní nabídku.

Aktuln

Slovnk webdesignu

Microsite nebo Minisite

Microsite nebo Minisite

Microsite nebo Minisite: Podpůrné stránky pro váš byznys Nový produkt, specifická reklamní kampaň, podpora prodeje produktů a služeb prostřednictvím speciálního kanálu, prezentac

vce »

Doména

Doména

Doména, nebo doménové jméno je řetězec znaků. Může obsahovat až 63 znaků, písmena anglické abecedy, číslice a pomlčku. Doména je součást firemní identity. Je to něco, co

vce »

Linkbuilding

Linkbuilding

Linkbuilding je získávání a budování zpětných odkazů s cílem vylepšit pozice ve výsledcích vyhledávání. Linkbuilding je jeden ze způsobů SEO offpage optimalizace.Jedním z dů

vce »